Tedavilerimiz hakkında detaylı bilgi almak için ve Randevu talebi için mesai saatleri içinde : 0242 511 07 47 ‘nolu telefon numarasından bize ulaşabilirsiniz.

 • Dr. Recep Çelik Kimdir?

  Dr. Recep ÇELİK 1960 yılı Ankara doğumludur. İlköğretim ve Lise eğitimlerini Ankara’da aldı. Daha sonra Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun oldu. Mezun oldukdan sonra Türkiye’nin çeşitli illerinde görev yapan Dr. Recep ÇELİK yurtdışında akupuntur ve sülükle tedavi kurslarını tamamladı.

  Daha sonra hastalık sebebinin yenen içilen besinlerin intöleransının ve çevresel toksinlerden olduğunu gözlemledi ve çalışmalarını bu yönde devam etmektedir.

  Dr. Recep ÇELİK Kliniğinde Gerçekleştirilen Tedaviler, Egzama Tedavisi, Sedef Tedavisi, Alerjik hastalıklar Tedavisi, Astım Tedavisi, Bağırsak Mantarı Tedavisi, Depresyon Tedavisi, Disbiyozis Tedavisi, Fibromyalji Tedavisi, Gıda İntoleransı Tedavisi, Kronik Yorgunluk Tedavisi, Migren Tedavisi, Obezite Tedavisi, Panik Atak Tedavisi, Kabızlık Tedavisidir.

  Dr. Recep ÇELİK hastalıkların tedavisinin hiçbir aşamasında ilaç kullanmamaktadır ve hastanın sağlığını kötü yönde etkileyecek hiçbir işlem yapmamaktadır.

  Alanya’da bulunan kliniğinde hastaları kabul etmektedir.

 • Tel: 0(242) 252 07 24
 • iletisim@drrecepcelik.com